Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Anders Lignell

Konsultchef
anders.lignell@meritmind.se
Telefon: 070-730 32 50

Andreas Bernlind

Rådgivningskonsult
andreas.bernlind@meritmind.se
Telefon: 076-842 98 30

Anette Lindh

Innesälj
anette.lindh@meritmind.se
Telefon: 070-445 91 11

Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Annika Jepsson

Konsultchef
annika.jepsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 83

Annika Vermunt

Rekryteringskonsult
annika.vermunt@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 31

Camilla Letzler

Rådgivningskonsult
camilla.letzler@meritmind.se
Telefon: 070-784 03 00

Camille Madelon

Innovationsledare
camille.madelon@meritmind.se
Telefon: 070-333 79 16

Caroline Krook

Researcher
caroline.krook@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 04

Casper Båge von Sivers

Rekryteringskonsult
casper.vonsivers@meritmind.se
Telefon: 070-029 11 41

Catrine Backman

Rådgivningskonsult
catrine.backman@meritmind.se
Telefon: 076-191 29 45

Cecilia Strååt

Konsultchef (föräldraledig)
cecilia.straat@meritmind.se
Telefon: 070-712 23 39

Charlotta Branér

Innesälj
charlotta.braner@meritmind.se
Telefon: 070 166 08 23

Charlotte Nordén

Marknadschef
charlotte.norden@meritmind.se
Telefon: 070-307 60 48

Erna Stamming

Rekryteringskonsult
erna.stamming@meritmind.se
Telefon: 070-750 22 76

Greta Björklund

Kontorskoordinator
greta.bjorklund@meritmind.se
Telefon: 076-829 23 88

Hanna Richter Liliegren

Konsultchef (föräldraledig)
hanna.richter@meritmind.se
Telefon: 070-790 96 06

Helena Casserlöv-Kvist

VD
info@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Henrik Friberg

It-ansvarig
it@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Håkan Sabel

Kundansvarig
hakan.sabel@meritmind.se
Telefon: 073-031 28 44

Ida Roman

Kandidatansvarig & konsultchef
ida.roman@meritmind.se
Telefon: 070-278 04 34

Inger Stockhaus

Rådgivningskonsult
inger.stockhaus@meritmind.se
Telefon: 076-417 68 55

Isac Malm

Kundansvarig
isac.malm@meritmind.se
Telefon: 073-990 34 75

Jeanette Elm

Kundansvarig
jeanette.elm@meritmind.se
Telefon: 070 353 55 73

Johan Bruce

Rådgivningskonsult
johan.bruce@meritmind.se
Telefon: 070 864 11 51

Julia von Krusentierna

Kandidatansvarig
julia.krusenstierna@meritmind.se
Telefon: 070-751 21 97

Karolina Pihl

Löneansvarig
karolina.pihl@meritmind.se
Telefon: 076-094 25 59

Kurt Westerlund

Kundansvarig
kurt.westerlund@meritmind.se
Telefon: 070-891 21 66

Lars Rosengren

Rådgivning
lars.rosengren@meritmind.se
Telefon: 076-834 02 31

Lars Rudbäck

Rådgivning
lars.rudback@meritmind.se
Telefon: 076-792 38 28

Linn Sigra

Researcher
linn.sigra@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Louise Andreasson

VD-assistent
louise.andreasson@meritmind.se
Telefon: 073-778 05 40

Magnus Åberg

Rekryteringskonsult
magnus.aberg@meritmind.se
Telefon: 070-981 77 51

Malin Wärnfeldt

Konsultchef
malin.warnfeldt@meritmind.se
Telefon: 076-091 46 76

Maria Ahlén

Kommunikationschef
maria.ahlen@meritmind.se
Telefon: 073-444 15 31

Maria Dahl

Regionchef
maria.dahl@meritmind.se
Telefon: 072-039 38 40

Mariann Trollsås Ösund

Konsultchef
mariann.osund@meritmind.se
Telefon: 073-510 65 65

Mathias Johansson

Digital marknadsspecialist
mathias.johansson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 29

Matilda Sandström

Rekryteringskonsult
matilda.sandstrom@meritmind.se
Telefon: 0702-55 66 49

Martin Nyström

Kandidatansvarig
martin.nystrom@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 11

Mikael Zelmerlööw

Rådgivningskonsult
mikael.zelmerlööw@meritmind.se
Telefon: 070-658 83 29

Niklas de Rosche

Rådgivningskonsult
niklas.derosche@meritmind.se
Telefon: 073-996 87 18

Nina Sjödin

Rådgivningskonsult
nina.sjodin@meritmind.se
Telefon: 070-386 40 06

Patrik Kvarnlind

Försäljningschef
patrik.kvarnlind@meritmind.se
Telefon: 073-858 10 10

Pernilla Larsson

Innesälj
pernilla.larsson@meritmind.se
Telefon: 070-791 21 07

Petra Endre

Redovisningsansvarig
petra.endre@meritmind.se
Telefon: 073-745 35 35

Philip Ringbom

Kontorskoordinator
philip.ringbom@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Pär Andersson

Kundansvarig
par.andersson@meritmind.se
Telefon: 070-719 95 96

Sandra Sjölander

Innesälj (tjänstledig)
sandra.sjolander@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 09

Sofia Björklund

Rådgivningskonsult
sofia.bjorklund@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 82

Stefan Kesak

Business Controller
stefan.kesak@meritmind.se
Telefon: 073-654 42 49

Therese Svanborg

Marknadsassistent
therese.svanborg@meritmind.se
Telefon: 073-736 00 58

Tina Rehnman

Konsultchef
tina.rehnman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 32

Tommy Cullander

Kundansvarig
tommy.cullander@meritmind.se
Telefon: 070-410 77 20

Wiveka Söderberg

HR-ansvarig
wiveka.soderberg@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 17

Åsa Jonsson

Ekonomiassistent
asa.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-710 93 26

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12, 4 tr.

Postadress
Box 170 07
104 62 Stockholm

Telefon: 08-616 99 60
Fax: 08-603 80 63

info@meritmind.se