Linköping

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Linköping! Vi hjälper företag i hela Östergötland.

Vi som jobbar på Linköpingskontoret

Andreas Oliw
Andreas Oliw

Konsultchef/rekryteringskonsult
andreas.oliw@meritmind.se
Telefon: 072-010 18 07

Anna Fransson

Konsultchef
anna.fransson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 37

Anna Johnard

Kundansvarig
anna.johnard@meritmind.se
Telefon: 070-201 03 55

Emma Gustafsson
Emma Gustafsson

Säljkoordinator
emma.gustafsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 27

Johanna Läckgren
Johanna Läckgren

Talent Acquisition Specialist
johanna.lackgren@meritmind.se
Telefon: 070-790 79 16

Josefine Fransson

Talent Acquisition Specialist
josefine.fransson@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 86

Malin Helg
Malin Helg

Business Analyst
malin.helg@meritmind.se
Telefon: 070-224 27 77

Malin Jeppsson

Konsultchef
malin.jeppsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 44

Martina Dehlin Svensson
Martina Dehlin Svensson

Konsultchef (föräldraledig)
martina.dehlin@meritmind.se
Telefon: 070-307 14 05

Susanne Wilson

tf Regionchef
susanne.wilson@meritmind.se
Telefon: 076-941 37 40

Therese Bark

Konsultchef
therese.bark@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 45


 

Linköping

Besöksadress
Repslagaregatan 24

Postadress
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

Telefon: 013-470 98 00

info@meritmind.se