Linköping

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Linköping! Vi hjälper företag i hela Östergötland.

Vi som jobbar på Linköpingskontoret

Andreas Oliw
Andreas Oliw

Rekryteringskonsult
andreas.oliw@meritmind.se
Telefon: 072-010 18 07

Anna Fransson
Anna Fransson

Konsultchef
anna.fransson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 37

Anna Johnard
Anna Johnard

Kundansvarig
anna.johnard@meritmind.se
Telefon: 070-201 03 55

Emma Gustafsson
Emma Gustafsson

Säljkoordinator
emma.gustafsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 27

Josefine Fransson
Josefine Fransson

Talent Acquisition Specialist
josefine.fransson@meritmind.se
Telefon: 076-016 74 00

Malin Helg
Malin Helg

Business Analyst
malin.helg@meritmind.se
Telefon: 070-224 27 77

Malin Jeppsson

Konsultchef
malin.jeppsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 44

Maria Bergagård

Regionchef
maria.bergagard@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 78

Martina Dehlin Svensson
Martina Dehlin Svensson

Konsultchef (föräldraledig)
martina.dehlin@meritmind.se
Telefon: 070-307 14 05

Therese Bark
Therese Bark

Konsultchef
therese.bark@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 45


 

Linköping

Besöksadress
Repslagaregatan 24

Postadress
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

Telefon: 013-470 98 00

info@meritmind.se