Linköping

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Linköping! Vi hjälper företag i hela Östergötland.

Vi som jobbar på Linköpingskontoret

Andreas Oliw

Konsultchef
andreas.oliw@meritmind.se
Telefon: 072-010 18 07

Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Anna Johnard Wickenberg

Kundansvarig
anna.johnard@meritmind.se
Telefon: 070-201 03 55

David Otterborg
David Otterborg

Regionchef
david.otterborg@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 96

Jannike Andersson

Konsultchef
jannike.andersson@meritmind.se
Telefon: 073-978 78 47

Lina Rehnholm

Kandidatansvarig
lina.rehnholm@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 86

Malin Helg

Business Analyst/ Konsultchef
malin.helg@meritmind.se
Telefon: 070-224 27 77


 

Linköping

Besöksadress
Repslagaregatan 24

Postadress
Repslagaregatan 24
582 22 Linköping

Telefon: 013-470 98 00

info@meritmind.se