Malmö

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Malmö!

Vi som jobbar på Malmökontoret

Anna Alenryd

Rekryteringskonsult
anna.alenryd@meritmind.se
Telefon: 070-7648104

Caroline Thörn

Kontorschef
caroline.thorn@meritmind.se
Telefon: 070-787 03 75

Frida Stubbendorff

Konsultchef
frida.stubbendorff@meritmind.se
Telefon: 070 485 60 17

Helena Centerblad

Rekryteringskonsult
helena.centerblad@meritmind.se
Telefon: 070 - 749 99 63

Håkan Ossmyr

Operativ Chef  Region Syd och Väst
hakan.ossmyr@meritmind.se
Telefon: 070-428 79 79

 

Magnus Petrisi

Konsultchef
magnus.petrisi@meritmind.se
Telefon: 070 782 25 57

Martin Nilsson

Kundansvarig
martin.nilsson@meritmind.se
Telefon: 073 901 74 89

Sandra Grudemo

Kundansvarig
sandra.grudemo@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 15


 

Malmö

Besöksadress
Skeppsbron 13B

Postadress
Skeppsbron 13B
211 20 Malmö

Telefon: 040-615 65 70

info@meritmind.se