Malmö

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Malmö!

Vi som jobbar på Malmökontoret

Anna Alenryd

Konsultchef
anna.alenryd@meritmind.se
Telefon: 070-764 81 04

Anna Granberg

Konsultchef
anna.granberg@meritmind.se
Telefon: 070-787 03 72

Carl Ence

Konsultchef (föräldraledig)
carl.ence@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 24

Caroline Thörn

Regionchef Syd
caroline.thorn@meritmind.se
Telefon: 070-787 03 75

Catharina Svanberg

Säljkoordinator
catharina.svanberg@meritmind.se
Telefon: 079-098 48 22

Frida Stubbendorff

Konsultchef
frida.stubbendorff@meritmind.se
Telefon: 070-485 60 17

Jenny Heffler
Jenny Heffler

Rekryteringskonsult
jenny.heffler@meritmind.se
Telefon: 070-422 78 61

Magnus Nenzén
Magnus Nenzén

Kundansvarig
magnus.nenzen@meritmind.se
Telefon: 079-062 15 79

Magnus Petrisi

Konsultchef
magnus.petrisi@meritmind.se
Telefon: 070-782 25 57

Martin Nilsson

Kundansvarig
martin.nilsson@meritmind.se
Telefon: 073-901 74 89

Viktoria Asp
Viktoria Asp

Rekryteringskonsult
viktoria.asp@meritmind.se
Telefon: 073-748 20 92


 

Malmö

Besöksadress
Propellergatan 2

Postadress
Propellergatan 2
211 15 Malmö

Telefon: 040-615 65 70

info@meritmind.se