Malmö

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Malmö!

Vi som jobbar på Malmökontoret

Andre Lennberth

Konsultchef/rekryteringskonsult
andre.lennberth@meritmind.se
Telefon: 070-764 81 04

Anna Alenryd

Rekryteringskonsult
anna.alenryd@meritmind.se
Telefon: 070-764 81 04

Carl Ence

Konsultchef
carl.ence@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 24

Caroline Thörn

Regionchef Syd
caroline.thorn@meritmind.se
Telefon: 070-787 03 75

Frida Stubbendorff

Konsultchef
frida.stubbendorff@meritmind.se
Telefon: 070-485 60 17

Katariina Eskola

Konsultchef
katariina.eskola@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 86

Magnus Petrisi

Konsultchef
magnus.petrisi@meritmind.se
Telefon: 070-782 25 57

Martin Nilsson

Kundansvarig
martin.nilsson@meritmind.se
Telefon: 073-901 74 89

Sandra Grudemo

Kundansvarig
sandra.grudemo@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 15

Viktoria Asp

Kandidatansvarig
viktoria.asp@meritmind.se
Telefon: 073-748 20 92


 

Malmö

Besöksadress
Propellergatan 2

Postadress
Propellergatan 2
211 15 Malmö

Telefon: 040-615 65 70

info@meritmind.se