Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Anders Lignell

Konsultchef
anders.lignell@meritmind.se
Telefon: 070-730 32 50

Anette Lindh

Innesälj
anette.lindh@meritmind.se
Telefon: 070-445 91 11

Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Anne-Li Wigge Lind

Digital marknadsspecialist
anne-li.wigge.lind@meritmind.se
Telefon: 072-004 55 76

Annika Jepsson

Konsultchef
annika.jepsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 83

Annika Vermunt

Rekryteringskonsult
annika.vermunt@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 31

Camilla Letzler

Rådgivningskonsult
camilla.letzler@meritmind.se
Telefon: 070-784 03 00

Casper von Sivers

Rekryteringskonsult
(föräldraledig)
casper.vonsivers@meritmind.se
Telefon: 070-029 11 41

Catharina Svanberg
Catharina Svanberg

Innesälj
(föräldraledig)
catharina.svanberg@meritmind.se

Charlotta Branér

MeritGo
charlotta.braner@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 23

Charlotte Nordén

Marknadschef
charlotte.norden@meritmind.se
Telefon: 070-307 60 48

Emma Mir

Kontorskoordinator
emma.mir@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Erica Sundin

Konsultchef/Rekryteringskonsult
erica.sundin@meritmind.se
Telefon: 072-857 31 70

Eva Bothén

Konsultchef
eva.bothen@meritmind.se
Telefon: 070-410 99 01

Fivi Holmgren
Fivi Holmgren

Konsultchef Bank/Finans/Försäkring
fivi.holmgren@meritmind.se
Telefon: 070-853 14 09

 

Frida Dahlqvist
Frida Dahlqvist

Konsultchef/rekryteringskonsult
frida.dahlqvist@meritmind.se
Telefon: 072-857 96 11

Ewa Wasshem

Säljkoordinator
ewa.wasshem@meritmind.se
Telefon: 070-601 62 82

Helena Casserlöv-Kvist

VD
info@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Henrik Friberg

IT-ansvarig
it@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Håkan Sabel

Kundansvarig
hakan.sabel@meritmind.se
Telefon: 073-031 28 44

Inger Stockhaus

Rådgivningskonsult
inger.stockhaus@meritmind.se
Telefon: 076-417 68 55

Jeanette Elm

Kundansvarig
jeanette.elm@meritmind.se
Telefon: 070-353 55 73

Johan Bruce

Rådgivningskonsult
johan.bruce@meritmind.se
Telefon: 070-864 11 51

Julia von Krusenstierna

Kandidatansvarig
julia.krusenstierna@meritmind.se
Telefon: 070-751 21 97

Karolina Pihl

Löneansvarig
karolina.pihl@meritmind.se
Telefon: 076-094 25 59

Kristin Mehta

Rådgivningschef
kristin.mehta@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 14

Kurt Westerlund

Kundansvarig
kurt.westerlund@meritmind.se
Telefon: 070-891 21 66

Lars Rosengren

Rådgivning
lars.rosengren@meritmind.se
Telefon: 076-834 02 31

Lena Michaj

Ekonomiassistent
lena.michaj@meritmind.se
Telefon: 076-327 92 42

Lisbeth Ahnström

Konsultchef/rekryteringskonsult
lisbeth.ahnstrom@meritmind.se
Telefon: 072-010 35 09

Magnus Åberg

Rekryteringskonsult
magnus.aberg@meritmind.se
Telefon: 070-981 77 51

Malena Windahl
Malena Windahl

Chef Uthyrning Stockholm
malena.windahl@meritmind.se
Telefon: 070-791 32 43

Malin Wärnfeldt

Kundansvarig
malin.warnfeldt@meritmind.se
Telefon: 076-091 46 76

Maria Ahlén

Kommunikationschef
maria.ahlen@meritmind.se
Telefon: 073-444 15 31

Maria Dahl

COO
maria.dahl@meritmind.se
Telefon: 072-039 38 40

Maria Rosqvist

Kundansvarig
maria.rosqvist@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 85

Mariann Trollsås Ösund

Konsultchef
mariann.osund@meritmind.se
Telefon: 073-510 65 65

Martin Nyström

Kandidatansvarig
martin.nystrom@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 11

Mathias Johansson

Digital marknadsspecialist
mathias.johansson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 29

Matilda Sandström

Rekryteringskonsult
matilda.sandstrom@meritmind.se
Telefon: 070-255 66 49

Monica Dani

Business Controller
monica.dani@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 34

Niclas Persson

Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
niclas.persson@meritmind.se
Telefon: 070-897 00 11

Nina Sjödin

Rådgivningskonsult
nina.sjodin@meritmind.se
Telefon: 070-386 40 06

Patrik Kvarnlind

Försäljningschef
patrik.kvarnlind@meritmind.se
Telefon: 073-858 10 10

Pauline Mann
Pauline Mann

Konsultchef/rekryteringskonsult
pauline.mann@meritmind.se
Telefon: 070-367 67 03

Pernilla Larsson

Kandidatansvarig
pernilla.larsson@meritmind.se
Telefon: 070-791 21 07

Petra Endre

Redovisningschef
petra.endre@meritmind.se
Telefon: 073-745 35 35

Pär Andersson

Kundansvarig
par.andersson@meritmind.se
Telefon: 070-719 95 96

Robert Johansson

CFO
robert.johansson@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Robert Persson

Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
robert.persson@meritmind.se
Telefon: 072-856 32 10

Roger Marminge

Konsultchef
roger.marminge@meritmind.se
Telefon: 070-559 14 95

Sabina Flinkenberg Veii

Office Manager
sabina.flinkenberg-veii@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Stefan Kesak

Rådgivningskonsult
stefan.kesak@meritmind.se
Telefon: 073-654 42 49

Susanne Werngren

Operativ chef
susanne.werngren@meritmind.se
Telefon: 070-832 97 92

Tina Rehnman

Rekryteringskonsult
tina.rehnman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 32

Tommy Cullander

Projektansvarig
tommy.cullander@meritmind.se
Telefon: 070-410 77 20

Ulrika Sjöquist
Ulrika Sjöqvist

Rekryteringskonsult
ulrika.sjoqvist@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 60

Wiveka Söderberg

HR-ansvarig
wiveka.soderberg@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 17

Yassir Chimar

Kundansvarig
yassir.chimar@meritmind.se
Telefon: 073-751 09 17

Åsa Jonsson

Ekonomiassistent
asa.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-710 93 26

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12, 4 tr.

Postadress
Box 170 07
104 62 Stockholm

Telefon: 08-616 99 60
Fax: 08-603 80 63

info@meritmind.se