Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Alexander Gohari
Alexander Gohari

Konsultchef Bank/Finans/Försäkring
alexander.gohari@meritmind.se
Telefon: 072-856 32 10

Alexandra Mattsson
Alexandra Mattsson

Business Analyst
alexandra.mattsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 68

Anders Lignell

Konsultchef
anders.lignell@meritmind.se
Telefon: 070-730 32 50

Anette Lindh

Innesälj
anette.lindh@meritmind.se
Telefon: 070-445 91 11

Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Anna Thulin

Kandidatansvarig
anna.thulin@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 49

Anne-Li Wigge Lind

Digital marknadsspecialist
anne-li.wigge.lind@meritmind.se
Telefon: 072-004 55 76

Annika Jepsson

Chef Stockholm Interim
annika.jepsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 83

Annika Svärd

Business Controller
annika.svard@meritmind.se
Telefon: 070-662 73 37

Annika Vermunt

Rekryteringskonsult
annika.vermunt@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 31

Carolina Löfgren

Konsultchef
carolina.löfgren@meritmind.se
Telefon: 070-367 67 03

Caroline Nicklasson

Kandidatansvarig
caroline.nicklasson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 46

Charlotte Berglund

CFO
charlotte.berglund@meritmind.se
Telefon: 076-525 90 04

Charlotte Nordén

Marknadschef
charlotte.norden@meritmind.se
Telefon: 070-307 60 48

Christian Hogler
Christian Hogler

Sales Development Representative
christian.hogler@meritmind.se
Telefon: 076-236 12 30

Erna Stamming

Rekryteringskonsult
erna.stamming@meritmind.se
Telefon: 070-750 22 76

Eva Bothén

Konsultchef
eva.bothen@meritmind.se
Telefon: 070-410 99 01

Frida Dahlqvist
Frida Dahlqvist

Konsultchef/rekryteringskonsult
frida.dahlqvist@meritmind.se
Telefon: 072-857 96 11

Helena Casserlöv-Kvist

VD
info@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Henrik Friberg

IT-ansvarig
it@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Hugo Petrén

HR
hugo.petren@meritmind.se
Telefon: 073-867 58 95

Håkan Sabel

Kundansvarig
hakan.sabel@meritmind.se
Telefon: 073-031 28 44

Jeanette Elm

Kundansvarig
jeanette.elm@meritmind.se
Telefon: 070-353 55 73

Johan Bruce

Rådgivningskonsult
johan.bruce@meritmind.se
Telefon: 070-864 11 51

Julia von Krusenstierna

Konsultchef
julia.krusenstierna@meritmind.se
Telefon: 070-751 21 97

Karolina Pihl

Löneansvarig
karolina.pihl@meritmind.se
Telefon: 076-094 25 59

Kristin Mehta
Kristin Mehta

Managementkonsult
kristin.mehta@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 14

Kurt Westerlund

Kundansvarig
kurt.westerlund@meritmind.se
Telefon: 070-891 21 66

Lena Michaj

Ekonomiassistent
lena.michaj@meritmind.se
Telefon: 076-327 92 42

Lisbeth Ahnström
Lisbeth Ahnström

Konsultchef/rekryteringskonsult
lisbeth.ahnstrom@meritmind.se
Telefon: 072-010 35 09

Magnus Åberg

Rekryteringskonsult
magnus.aberg@meritmind.se
Telefon: 070-981 77 51

Malena Windahl
Malena Windahl

Chef Uthyrning Stockholm
malena.windahl@meritmind.se
Telefon: 070-791 32 43

Malin Wärnfeldt

Kundansvarig
malin.warnfeldt@meritmind.se
Telefon: 076-091 46 76

Maria Ahlén

Kommunikationschef
maria.ahlen@meritmind.se
Telefon: 073-444 15 31

Maria Dahl

COO
maria.dahl@meritmind.se
Telefon: 072-039 38 40

Maria Olofsson

Konsultchef
Bank/Finans/Försäkring
maria.olofsson@meritmind.se
Telefon: 0704-71 50 59

Maria Rosqvist
Maria Rosqvist

Kundansvarig
maria.rosqvist@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 85

Mariann Trollsås Ösund

Konsultchef
mariann.osund@meritmind.se
Telefon: 073-510 65 65

Martin Nyström

Rekryteringskonsult
martin.nystrom@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 11

Mathias Johansson

Digital marknadsspecialist
mathias.johansson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 29

Melvin Werngren

Kandidatansvarig
melvin.werngren@meritmind.se
Telefon: 076-724 32 17

Niclas Persson
Niclas Persson

Konsultchef/rekryteringskonsult Bank/Finans/Försäkring
niclas.persson@meritmind.se
Telefon: 070-897 00 11

Nina Dahlborg

Ekonomiassistent (50%)
nina.dahlborg1@meritmind.se
Telefon: 073-622 50 53

Pernilla Larsson

Kandidatansvarig
pernilla.larsson@meritmind.se
Telefon: 070-791 21 07

Peter Stavling

Konsultchef
peter.stavling@meritmind.se
Telefon: 076-724 43 69

Petra Endre
Petra Endre

Redovisningschef
petra.endre@meritmind.se
Telefon: 073-745 35 35

Pontus Bovin

Kontorskoordinator
pontus.bovin@meritmind.se
Telefon:

Pär Andersson

Kundansvarig
par.andersson@meritmind.se
Telefon: 070-719 95 96

Pär Wallerborg

HR-chef
par.wallerborg@meritmind.se
Telefon: 070-850 08 66

Roger Marminge

Försäljningschef Stockholm
roger.marminge@meritmind.se
Telefon: 070-559 14 95

Stefan Henriksson
Stefan Henriksson

CIO
stefan.henriksson@meritmind.se
Telefon: 070-854 30 89

Sabina Flinkenberg Veii

Office Manager
sabina.flinkenberg-veii@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Sanna Apelgren

Kandidatansvarig
sanna.apelgren@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 08

Susanne Werngren

Operativ chef
susanne.werngren@meritmind.se
Telefon: 070-832 97 92

Ulrika Sjöquist
Ulrika Wallerman

Rekryteringskonsult
ulrika.wallerman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 60

Wiveka Söderberg

HR-ansvarig
wiveka.soderberg@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 17

Åsa Jonsson

Ekonomiassistent
asa.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-710 93 26

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12, 4 tr.

Postadress
Box 170 07
104 62 Stockholm

Telefon: 08-616 99 60
Fax: 08-603 80 63

info@meritmind.se