Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Anette Lindh
Anette Lindh

Säljkoordinator
anette.lindh@meritmind.se
Telefon: 070-445 91 11

Anette Wickholm
Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Anki Skoog
Anki Skoog

Marknadschef
anki.skoog@meritmind.se
Telefon: 073-579 01 70

Anne-Li Wigge Lind
Anne-Li Wigge Lind

Digital marknadsspecialist
anne-li.wigge.lind@meritmind.se
Telefon: 072-004 55 76

Carolina Löfgren

Konsultchef/rekryteringskonsult
carolina.lofgren@meritmind.se
Telefon: 070-367 67 03

Caroline Nicklasson

Konsultchef (föräldraledig)
caroline.nicklasson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 46

Cecilia Linhart
Cecilia Linhart

Områdeschef rekrytering
cecilia.linhart@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 02

Cecilia Sjölin
Cecilia Sjölin

Försäljningschef
cecilia.sjolin@meritmind.se
Telefon: 073-696 99 46

Charlotte Berglund
Charlotte Berglund

CFO
charlotte.berglund@meritmind.se
Telefon: 076-525 90 04

Charlotte Ekenstam
Charlotte Ekenstam

Rekryteringskonsult
charlotte.ekenstam@meritmind.se
Telefon: 073-637 01 89

Elma Hadziefendic
Elma Hadziefendic

Konsultchef/rekryteringskonsult
elma.hadziefendic@meritmind.se
Telefon: 072-857 31 70

Frida Dahlqvist

Konsultchef/rekryteringskonsult
frida.dahlqvist@meritmind.se
Telefon: 072-857 96 11

Fredrik-Lagnemark
Fredrik Lagnemark

Kundansvarig
fredrik.lagnemark@meritmind.se
Telefon: 072-149 47 72

Helena Casserlöv-Kvist

Vd
info@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Henrik Friberg

IT-ansvarig
it@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Johanna Berg
Johanna Berg

HR-partner
johanna.berg@meritmind.se
Telefon: 070-187 20 29

Johanna Nordström
Johanna Nordström

HR-chef
johanna.nordstrom@meritmind.se
Telefon: 070-410 59 82

Karolina Pihl

Löneansvarig
karolina.pihl@meritmind.se
Telefon: 076-094 25 59

Karin Öhlin

Business Controller
karin.ohlin@meritmind.se
Telefon: 076-724 40 96

Lena Michaj
Lena Michaj

Ekonomiassistent
lena.michaj@meritmind.se
Telefon: 076-327 92 42

Lena Reichard

Konsultchef
lena.reichard@meritmind.se
Telefon: 072-083 56 95

Linda Ekwing
Linda Ekwing

Konsultchef
linda.ekwing@meritmind.se
Telefon: 070-699 07 42

Linda Rybring
Linda Rybring

Konsultchef/rekryteringskonsult
linda.rybring@meritmind.se
Telefon: 070-336 13 00

Louisa Kvist
Louisa Kvist

Business Analyst
louisa.kvist@meritmind.se
Telefon: 070-773 90 01

Malena Windahl
Malena Windahl

Områdeschef bemanning
malena.windahl@meritmind.se
Telefon: 070-791 32 43

Malin Wärnfeldt

Kundansvarig
malin.warnfeldt@meritmind.se
Telefon: 076-091 46 76

Maria Lippert Rosqvist
Maria Lippert Rosqvist

Kundansvarig
maria.lippert-rosqvist@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 85

Maria Olofsson

Konsultchef
maria.olofsson@meritmind.se
Telefon: 0704-71 50 59

Marie Edström Barter
Marie Edström Barter

Rekryteringskonsult
marie.edstrom-barter@meritmind.se
Telefon: 070-509 94 14

Marie Hammar
Marie Hammar

Financial Controller
marie.hammar@meritmind.se
Telefon: 076-724 72 51

Martin Nyström

Konsultchef (föräldraledig)
martin.nystrom@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 11

Mathias Johansson
Mathias Johansson

Digital marknadsspecialist
mathias.johansson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 29

Mia Pelka
Mia Pelka

Talent Acquisition Specialist
mia.pelka@meritmind.se
Telefon: 073-562 84 73

Pernilla Larsson

Talent Acquisition Specialist
pernilla.larsson@meritmind.se
Telefon: 070-791 21 07

Pernilla Stålberg
Pernilla Stålberg

Kontorskoordinator
pernilla.stalberg@meritmind.se
Telefon: 073-975 46 20

Peter Hultman
Peter Hultman

Kundansvarig
peter.hultman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 57

Petra Endre
Petra Endre

Redovisningschef
petra.endre@meritmind.se
Telefon: 073-745 35 35

Pär Andersson
Pär Andersson

Kundansvarig
par.andersson@meritmind.se
Telefon: 070-719 95 96

Roger Marminge
Roger Marminge

Regionchef Stockholm, tf Områdeschef interim
roger.marminge@meritmind.se
Telefon: 070-559 14 95

Sanna Apelgren
Sanna Apelgren

Talent Acquisition Specialist
sanna.apelgren@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 08

Sofie Jonsson
Sofie Glenne

Konsultchef/
rekryteringskonsult
sofie.glenne@meritmind.se
Telefon: 076-511 51 21

Susanne Werngren
Susanne Werngren

COO
susanne.werngren@meritmind.se
Telefon: 070-832 97 92

Therese Arvidsson
Therese Arvidsson

Marknadskoordinator
therese.arvidsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 93

Tobias Loberg

Process- & systemutvecklare
tobias.loberg@meritmind.se
Telefon: 076-721 95 10

Tove Westrup
Tove Westrup

Försäljningschef Stockholm
tove.westrup@meritmind.se
Telefon: 073-942 58 92

Ulrika Sjöquist
Ulrika Wallerman

Rekryteringskonsult
ulrika.wallerman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 60

Åsa Jonsson

Ekonomiassistent
asa.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-710 93 26

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12, 4 tr.

Postadress
Box 551
101 31 Stockholm

Telefon: 08-616 99 60
Fax: 08-603 80 63

info@meritmind.se