Stockholm

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Stockholm!

Vi som jobbar på Stockholmskontoret

Adam Bengtsson
Adam Bengtsson

Konsultchef bank/finans/försäkring
adam.bengtsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 54

Alexander Gohari
Alexander Gohari

Konsultchef bank/finans/försäkring
alexander.gohari@meritmind.se
Telefon: 072-856 32 10

Alexandra Mattsson
Alexandra Mattsson

Business Analyst
alexandra.mattsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 68

Anders Lignell

Konsultchef
anders.lignell@meritmind.se
Telefon: 070-730 32 50

Anette Lindh
Anette Lindh

Säljkoordinator
anette.lindh@meritmind.se
Telefon: 070-445 91 11

Anette Wickholm
Anette Wickholm

Rekryteringskonsult
anette.wickholm@meritmind.se
Telefon: 070-712 98 08

Anne-Li Wigge Lind
Anne-Li Wigge Lind

Digital marknadsspecialist
anne-li.wigge.lind@meritmind.se
Telefon: 072-004 55 76

Annika Svärd
Annika Svärd

Business Controller
annika.svard@meritmind.se
Telefon: 070-662 73 37

Annika Vermunth
Annika Vermunt

Rekryteringskonsult
annika.vermunt@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 31

Carolina Löfgren

Konsultchef
carolina.löfgren@meritmind.se
Telefon: 070-367 67 03

Caroline Nicklasson

Kandidatansvarig
caroline.nicklasson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 46

Charlotte Berglund
Charlotte Berglund

CFO
charlotte.berglund@meritmind.se
Telefon: 076-525 90 04

Charlotte Ekenstam
Charlotte Ekenstam

Rekryteringskonsult
charlotte.ekenstam@meritmind.se
Telefon: 073-637 01 89

Daniel Blomqvist

Managementkonsult
daniel.blomqvist@meritmind.se
Telefon: 073-713 48 25

Elma Hadziefendic
Elma Hadziefendic

Konsultchef
elma.hadziefendic@meritmind.se
Telefon: 072-857 31 70

Erik Örvell
Erik Örvell

Konsultchef (föräldraledig)
erik.orvell@meritmind.se
Telefon: 073-867 44 84

Erna Stamming

Rekryteringskonsult
erna.stamming@meritmind.se
Telefon: 070-750 22 76

Eva Bothén

Områdeschef interim
eva.bothen@meritmind.se
Telefon: 070-410 99 01

Frida Dahlqvist
Frida Dahlqvist

Konsultchef/rekryteringskonsult (föräldraledig)
frida.dahlqvist@meritmind.se
Telefon: 072-857 96 11

Fredrik-Lagnemark
Fredrik Lagnemark

Konsultchef
fredrik.lagnemark@meritmind.se
Telefon: 072-149 47 72

Helena Casserlöv-Kvist

Vd
info@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Helena Malk-Ydén
Helena Malk-Ydén

Säljkoordinator
helena.malk-yden@meritmind.se
Telefon: 073-942 58 92

Henrik Friberg

IT-ansvarig
it@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Håkan Sabel

Kundansvarig
hakan.sabel@meritmind.se
Telefon: 073-031 28 44

Jessica Blomgren
Jessica Blomgren

Rekryteringskonsult
jessica.blomgren@meritmind.se
Telefon: 073-942 58 91

Karolina Pihl

Löneansvarig
karolina.pihl@meritmind.se
Telefon: 076-094 25 59

Karin Öhlin

Business Controller
karin.ohlin@meritmind.se
Telefon: 076-724 40 96

Lena Michaj
Lena Michaj

Ekonomiassistent
lena.michaj@meritmind.se
Telefon: 076-327 92 42

Lena Reichard

Konsultchef
lena.reichard@meritmind.se
Telefon: 072-083 56 95

Linda Ekwing
Linda Ekwing

Konsultchef
linda.ekwing@meritmind.se
Telefon: 070-699 07 42

Lotta Molinder-Sundqvist

HR-ansvarig
lotta.molinder-sundqvist@meritmind.se
Telefon: 073-341 41 96

Louisa Kvist

Kandidatansvarig
louisa.kvist@meritmind.se
Telefon: 070-773 90 01

Magnus Åberg

Områdeschef rekrytering /rekryteringskonsult
magnus.aberg@meritmind.se
Telefon: 070-981 77 51

Malena Windahl
Malena Windahl

Områdeschef bemanning
malena.windahl@meritmind.se
Telefon: 070-791 32 43

Malin Wärnfeldt

Kundansvarig
malin.warnfeldt@meritmind.se
Telefon: 076-091 46 76

Maria Ahlén

Kommunikationschef
maria.ahlen@meritmind.se
Telefon: 073-444 15 31

Maria Olofsson

Konsultchef bank/finans/försäkring
maria.olofsson@meritmind.se
Telefon: 0704-71 50 59

Maria Lippert Rosqvist
Maria Lippert Rosqvist

Kundansvarig
maria.lippert-rosqvist@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 85

Marica Blomqvist
Marica Blomqvist

Kundansvarig
marica.blomqvist@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 15

Marie Hammar
Marie Hammar

Financial Controller
marie.hammar@meritmind.se
Telefon: 076-724 72 51

Martin Nyström

Rekryteringskonsult (föräldraledig)
martin.nystrom@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 11

Mathias Johansson
Mathias Johansson

Digital marknadsspecialist
mathias.johansson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 29

Matilda Hedman
Matilda Hedman

Kundansvarig
matilda.hedman@meritmind.se
Telefon: 076-511 28 88

Melvin Werngren
Melvin Werngren

Kandidatansvarig
melvin.werngren@meritmind.se
Telefon: 076-724 32 17

Mikael Augustinson

Managementkonsult
mikael.augustinson@meritmind.se
Telefon: 073-436 51 64

Niclas Persson
Niclas Persson

Affärsområdeschef bank/finans/försäkring
niclas.persson@meritmind.se
Telefon: 070-897 00 11

Nina Dahlborg
Nina Dahlborg

Ekonomiassistent (50%)
nina.dahlborg1@meritmind.se
Telefon: 073-622 50 53

Per Jonsson
Per Jonsson

Content Manager
per.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 56

Pernilla Larsson

Kandidatansvarig
pernilla.larsson@meritmind.se
Telefon: 070-791 21 07

Pernilla Stålberg
Pernilla Stålberg

Kontorskoordinator
pernilla.stalberg@meritmind.se
Telefon: 073-975 46 20

Petra Endre
Petra Endre

Redovisningschef
petra.endre@meritmind.se
Telefon: 073-745 35 35

Pär Andersson

Kundansvarig
par.andersson@meritmind.se
Telefon: 070-719 95 96

Pär Wallerborg
Pär Wallerborg

HR-chef
par.wallerborg@meritmind.se
Telefon: 070-850 08 66

Roger Marminge

Regionchef Stockholm
roger.marminge@meritmind.se
Telefon: 070-559 14 95

Sabina Flinkenberg Veii
Sabina Flinkenberg Veii

Office Manager
sabina.flinkenberg-veii@meritmind.se
Telefon: 08-616 99 60

Sanna Apelgren

Kandidatansvarig
sanna.apelgren@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 08

Sofie Jonsson
Sofie Jonsson

Konsultchef
sofie.jonsson@meritmind.se
Telefon: 076-511 51 21

Stefan Henriksson

CIO
stefan.henriksson@meritmind.se
Telefon: 070-854 30 89

Susanne Werngren
Susanne Werngren

COO
susanne.werngren@meritmind.se
Telefon: 070-832 97 92

Therese Arvidsson
Therese Arvidsson

Marknadskoordinator
therese.arvidsson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 93

Tobias Loberg

Process- & systemutvecklare
tobias.loberg@meritmind.se
Telefon: 076-721 95 10

Ulrika Sjöquist
Ulrika Wallerman

Rekryteringskonsult
ulrika.wallerman@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 60

Åsa Jonsson

Ekonomiassistent
asa.jonsson@meritmind.se
Telefon: 070-710 93 26

Stockholm

Besöksadress
Vasagatan 12, 4 tr.

Postadress
Box 170 07
104 62 Stockholm

Telefon: 08-616 99 60
Fax: 08-603 80 63

info@meritmind.se