Västerås

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Västerås! Vi hjälper företag i hela Mälardalen.

Vi som jobbar på Västeråskontoret

Caroline Ollas
Caroline Ollas

Konsultchef
caroline.ollas@meritmind.se
Telefon: 072-014 33 19

Emelie Wallner

Konsultchef
emelie.wallner@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 62

Håkan Holmberg

Rekryteringskonsult
hakan.holmberg@meritmind.se
Telefon: 073-394 55 52

Johanna Pettersson
Johanna Pettersson

Konsultchef
johanna.pettersson@meritmind.se
Telefon: 070-910 07 66

Malin Gunnarsson
Malin Gunnarsson

Säljkoordinator
malin.gunnarsson@meritmind.se
Telefon: 072-143 21 50

Maria Lodhi
Maria Lodhi

Managementkonsult
maria.lodhi@meritmind.se
Telefon: 072-084 00 56

Maria Örnsberg

Kundansvarig
maria.ornsberg@meritmind.se
Telefon: 070-295 99 91

Saga Bergman
Saga Bergman

Rekryteringskonsult
saga.bergman@meritmind.se
Telefon: 073-594 46 34

Sanne Kolmodin Hellman
Sanne Kolmodin Hellman

Kundansvarig
sanne.kolmodin-hellman@meritmind.se
Telefon: 073-379 78 91

Susanne Wilson

Regionchef Mälardalen
susanne.wilson@meritmind.se
Telefon: 076-941 37 40

Västerås

Så parkerar du

Besöksadress
Hamngränd 6

Postadress
Hamngränd 6
721 30 Västerås

Telefon: 021-471 20 00

info@meritmind.se