Göteborg

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Göteborg! Vi hjälper företag i hela regionen.

Vi som jobbar på Göteborgskontoret

Anna Feldt
Anna Feldt

Talent Acquisition Specialist
anna.feldt@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 30

Anna Hessel
Anna Hessel

Talent Acquisition Specialist
anna.hessel@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 39

Eva Tiitso
Eva Tiitso

Konsultchef
eva.tiitso@meritmind.se
Telefon: 076-511 29 10

Helén Nygren
Helén Nygren

HR-koordinator
helen.nygren@meritmind.se
Telefon: 070-497 55 09

Jenny Österberg
Jenny Österberg

Konsultchef/rekryteringskonsult
jenny.osterberg@meritmind.se
Telefon: 073-942 74 80

Jessica Ivarsson
Jessica Ivarsson

Regionchef Väst
jessica.ivarsson@meritmind.se
Telefon: 072-725 55 06

Josefine Westman
Josefine Westman

Talent Acquisition Specialist
josefine.westman@meritmind.se
Telefon: 076-417 68 55

Julia Lundahl
Julia Lundahl

Konsultchef
julia.lundahl@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 71

Malin Gunnarsson
Malin Gunnarsson

Säljkoordinator
malin.gunnarsson@meritmind.se
Telefon: 072-143 21 50

Marianne Seal
Marianne Seal

Rekryteringskonsult
marianne.seal@meritmind.se

Telefon: 070-166 08 63

Marie Eriksson
Marie Eriksson

Kundansvarig
marie.eriksson@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 65

Martin Nordling
Martin Nordling

Kundansvarig
martin.nordling@meritmind.se
Telefon: 072-254 02 72

Olivia Engberg
Olivia Engberg

Konsultchef
olivia.engberg@meritmind.se
Telefon: 076-511 29 25

Sofia Skywell
Sofia Skyvell

Talent Acquisition Specialist (tjänstledig)
sofia.skyvell@meritmind.se
Telefon: 070-092 15 30

Susanne Areschoug

Rekryteringskonsult
susanne.areschoug@meritmind.se
Telefon: 070-166 08 03


 

Göteborg

Besöksadress
Fredsgatan 1,  2 trappor

Postadress
Fredsgatan 1,  2 trappor
411 07 Göteborg

Telefon: 031-383 55 00

info@meritmind.se