Göteborg

När du behöver anlita en konsult eller rekrytera en ny medarbetare inom ekonomiområdet. Varmt välkommen att kontakta oss på kontoret i Göteborg! Vi hjälper företag i hela regionen.

Vi som jobbar på Göteborgskontoret

Carl Ence

Kandidatansvarig
carl.ence@meritmind.se
Telefon: 070 166 08 24

Heidi Höyem

Rekryteringskonsult
heidi.hoyem@meritmind.se
Telefon: 070-513 16 22

Jessica Ivarsson

Regionchef Väst
jessica.ivarsson@meritmind.se
Telefon: 072-725 55 06

Johanna Bohman Nydéus

Kundansvarig
johanna.bohman@meritmind.se
Telefon: 073-656 56 81

Malin Lihnell

Konsultchef
malin.lihnell@meritmind.se
Telefon: 072-995 26 98

Marianne Seal

Rekryteringskonsult
marianne.seal@meritmind.se

Telefon: 070-166 08 63

Sara Persson

Kundansvarig
sara.persson@meritmind.se
Telefon: 072-516 74 29

Susanna Filipsson

Konsultchef
susanna.filipsson@meritmind.se
Telefon: 070-669 42 00

Susanne Werngren

Operativ chef
susanne.werngren@meritmind.se
Telefon: 070-832 97 92


 

Göteborg

Besöksadress
Fredsgatan 1,  2 trappor

Postadress
Fredsgatan 1,  2 trappor
411 07 Göteborg

Telefon: 031-383 55 00

info@meritmind.se